buzlusan-slider-01
buzlusan-slider-02
buzlusan-slider-03
34 Years Experience

1981 yılında MAHMUT BUZLU ve ORHAN BUZLU tarafından kurulan şirketimiz, tarım makine ve yedek parçaları satarak, Adana’da tarım sektöründeki öncü kuruluş olarak yerini almıştır. Çukurova çiftçisini; Türkiye’de ve Avrupa’da üretilen iyi markaların bayiliklerini yaparak, tarımda kullanılan teknolojik ve en verimli makinelerle buluşturmuştur.

Read More
Quality Certified Production

BUZLUSAN ilk olarak TSE tarafından belirlenen hizmet standardı kriterlerine uygun üretim yaptığını kanıtlayarak, TSE belgesi almıştır. Kalite yönetim sisteminin, uluslararası kalite sistemlerine uygunluğunu ispatlamak için ürünlerinin, üretildiği sistemin TS-EN-ISO 9001 şartlarına uygun kalite yönetim sistemini geliştirerek uygulamaktadır.

Read More
Rapid Production

Üretim hızını her geçen yıl artırarak yoluna devam eden firmamız, makinelerinde, çiftçilerimizin beklentilerini ön planda tutarak, üretimini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. 1996 yılında Karataş yolu üzerinde kurulan fabrikamıza ek olarak, 2012 yılında İncirlik bölgesinde yer alan 3000 m2‘lik ikinci fabrikası ile hizmete girmiştir.

Read More

E-Catalog

katalog

News & Announcements